TRYCHOLOGIA HOLISTYCZNA TO HARMONIA DUSZY I CIAŁA, EFEKTEM KTÓREJ STAJĄ SIĘ PIĘKNE, ZDROWE I MOCNE WŁOSY ZA SPRAWĄ INDYWIDUALNIE DOBRANYCH METOD TERAPII.


 

TRYCHOLOGIA


Podstawę całego procesu stanowi trychologia, która wskazuje na formę całej terapii oraz wskazuje niezbędne działania, które należy podjąć aby uzyskać jak najlepsze efekty. Odpowiednie dobranie metod jest podstawą skuteczności i efektywności całego procesu leczenia.

PSYCHOLOGIA


Stan włosów to efekt harmonii duszy i ciała. W przypadku problemów związanych ze sferą psychiki np. stres, depresja lub inne schorzenia, skuteczność terapii trychologicznej drastycznie spada. Aby wykorzystać maksymalny potencjał terapii, w trakcie analizy przeprowadzany jest wywiad, który wskazuje metody niezbędne do rozwiązania problemów i maksymalizowania efektów terapii trychologicznej.


DIETETYKA


Ostatni kluczowy etap procesu to konsultacja z dietetykiem, aby zweryfikować dotychczasowe nawyki żywieniowe pod kątem terapii trychologicznej oraz ewentualnych problemów endokrynologicznych, a także przygotowanie indywidualnej diety ukierunkowanej na poprawę stanu włosów i ogólnego samopoczucia.

ENDOKRYNOLOGIA


Zaburzenia w sferze hormonów oraz zły stan wewnętrzny organizmu to kluczowe determinanty problemów z włosami. Skuteczna terapia trychologiczna to proces współpracy pomiędzy endokrynologiem, a specjalistami z dziedziny włosów, dzięki czemu możliwa jest szybka i skuteczna reakcja na niekorzystne zmiany w organizmie.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SYNERGICZNOŚCI PROCESU!